Nejkrásnější dívka Libereckého kraje je z Turnova

Finále soutěže krásy pro celý Liberecký kraj se konalo v sobotu 26. dubna 2014 v sále libereckého Domu kultury. Nejkrásnější dívkou Libereckého kraje byla vyhlášena Nikol Červinková z Turnova.


Finálový večer v sobotu 26. dubna 2014 v libereckém Domě kultury zahájili tanečníci z libereckého tanečního centra A-Styl. Po tomto vystoupení se všech dvanáct finalistek představilo divákům v sále v šatech ze salonu Vera Marsalli a dívky absolvovaly obávaný rozhovor s moderátorem večera Liborem Boučkem. Následovaly tradiční disciplíny - módní přehlídka značky Reserved, volná disciplína, promenáda v plavkách a závěrečná přehlídka, kterou pro tento večer zaštítil přední český stylista, návrhář a designér Petr Kalouda. Na diváky čekala také vystoupení Olgy Lounové, Ondřeje Rumla a silových akrobatů Dae Men. Po dvou hodinách skvělé podívané, úžasné atmosféry a napětí se lidé v sále konečně dočkali vytouženého vyhlášení výsledků.
 
Jako první bylo odhaleno jméno Miss Press Mladá fronta, iDnes. Tou se stala finalistka s číslem 1 – Kristina Bergmanová. Následovalo vyhlášení Miss Internet Cerberos, kterou se stala dívka s číslem 6 – Kateřina Burdysová. Diváci v sále mohli vybrat nejkrásnější dívku Miss Sympatie, kterou se pro rok 2014 stala finalistka s číslem 12 – Veronika Langrová.


 Porota vybrala jako 2. vicemiss dívku s číslem 12 – Veroniku Langrovou.
Titul 1. vicemiss připadl dívce s číslem 8 – Tereze Kotyzové.
Absolutní vítězkou Miss Liberec Open 2014 se stala finalistka
s číslem 10 – Nikol Červinková, která se stala královnou krásy Libereckého kraje pro nadcházející období.


 Všechny vítězky získaly korunky navržené výhradně pro soutěž Miss Liberec Open 2014 od firmy Šenýr Bijoux. Hlavní cenou byl vůz značky Škoda Citigo od společnosti Autotrend Liberec, jehož majitelkou na celý jeden rok se stala právě Nikol Červinková, která kromě jiného získala také exkluzivní hodinky a autorské šperky od firmy Preciosa, zájezd do Řecka od Melissa Travel, roční připojení k internetu od firmy Cerberos i víkendový relaxační pobyt pro 2 osoby v Golfhotelu Morris v Mariánských Lázních. Vítězky si odnesly také broušené trofeje od společnosti Preciosa a šampaňské Vollereaux od Vins-France. Všechny finalistky navíc získaly dárkové balíčky značky Redken od Studia Vizáž, poukázky na nákupy v obchodech Reserved, šperky firmy Preciosa a víkendové pobyty ve frýdlantském hotelu Antonie.
 
Po skončení finálového večera byla na programu ještě korunovační afterparty v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev, kde se mimo jiné dražily panenky všech dvanácti finalistek pro projekt UNICEF - Adoptuj panenku a zachráníš dítě. Tato dražba pomohla získat pro UNICEF necelých 40.000 Kč, které jdou na proočkování dětí v rozvojových zemích proti 6 základním dětským nemocem.

(Zdroj: www.missliberec.cz)