TVT - televize Turnov 42/2013

Říjnová relace TVT se točí opět areálu v Maškově zahradě, voleb, zabrousíme trochu do historie i kultury.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata:

  1. Nepříznivá odezva části občanů Turnova, překvapených sérií zvratů kolem stavby koupaliště se zimním stadionem v Maškově zahradě, rezonuje s odmítavým postojem některých zastupitelů.
  2. Předčasné volby do poslanecké sněmovny proběhnou v Turnově ve stejných okrscích jako lednové prezidentské, hlasovací lístky však přijdou do schránek těsně před volebním víkendem.
  3. Přehlídkou historických vlaků si Turnov připomněl své významné postavení v síti železnic Rakouska-Uherska a nástupnických samostatných republik.
  4. Po roce od zvolení vysokými preferencemi do vedení Libereckého kraje bilancuje Hana Maierová práci pro region i pro Turnov, v němž řadu let působila jako starostka.
  5. Evangelický ochranovský sbor v Turnově Na Sboře působí též jako centrum původní turnovské kultury. V roce 2013 tu představují jubilující Bibli kralickou.
  6. Galerie fotoklubu Safír v Muzeu Českého ráje v Turnově přináší každý měsíc novou expozici. Na říjen uvádí mladou ruskou lékařku, která v Česku postgraduálně studuje a proniká také do kouzla fotografie.

Čas : 14,32 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 1. listopadu 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV

1095154[1095154][][500][302][true][video][mp4]