TVT - televize Turnov 24/2013

Čtyřiadvacátá relace v roce 2013 má jako nosné téma zahraniční spolupráci města i organizací ve městě. Turnovákům přiblížíme jednu z možností jak ušetřit na dodávkách elektřiny a plynu.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Velkou šanci na zlevnění elektřiny a plynu v turnovských domácnostech otevírá aukce pořádaná Městem Turnovem.
  2. Desítky dětí z Čech a Polska propojil tříletý projekt objevování židovské kultury, která v Turnově zanechává nesmazatelné stopy.
  3. Tradici přátelských vztahů se švédským městem Alvesta prohloubila v roce 2013 návštěva žáků a učitelů tamní školy informatiky v Turnově.
  4. Do závěru minulého století, v němž Turnov intenzivně hledal a rozvíjel partnerské vztahy s řadou měst v Evropě, navrací pohled do zlatého fondu našeho archivu. 

Čas : 9,00 min., STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 1. července 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV

1095142[1095142][][500][302][true][video][mp4]