TVT - televize Turnov 2/2013

První relace Turnovské televize roku 2013 se točí kolem toho co nás v novém roce čeká nejen co se našich peněženek či zdraví týče. Přiblíží vám tradiční novoroční ohňostroj a u tématu zůstává i reportáž z Městké teplárenské. Nakonec se dozvíte kdo je nominován na starostu města.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Drahota padá na Město Turnov od státu, sama radnice chce být k občanům co nejvíce přívětivá.
  2. Město Turnov oficiálně požehnalo vedení jeho nemocnice, aby jednalo o postupném spojení s Krajskou nemocnicí Liberec.
  3. Přivítat rok 2013 přišlo v Turnově k velkému ohňostroji nejvíce lidí ve čtyřleté tradici novoročního setkávaní na autobusovém nádraží.
  4. Zatím co centrálně vyráběné teplo a teplou vodu města kolem Turnova zdražují, v srdci Českého ráje drží staré nízké ceny.
  5. Představitel turnovských skautů Tomáš Hocke byl zastupitelským klubem Nezávislých nominován na starostu Turnova za Hanu Maierovou, která se stala náměstkyní hejtmana Libereckého kraje. 

Čas : 9,50 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace: v neděli 20. ledna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV

1095144[1095144][][500][302][true][video][mp4]