TVT - televize Turnov 50/2012

V poslední relaci Turnovské televize v roce 2012 přinášíme zdravici představitelů města spoluobčanům, podíváme se na udílení cen Praemium Bohemiae, oslavy jubilea Marie Kubátové a dozvíte se, že už si můžete zabruslit na kluzišti u nádraží. A jako tradičně vás KCT pozve na prosincové pořady.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Na přelomu letopočtu přinásí Televize města Turnova zdravici jeho představitelů spoluobčanům.
  2. Tradice malých „Nobelových cen“ v podobě finanční podpory vědeckých nadějí mezi českými středoškoláky dostává nové impulsy díky synovi zakladatele B.J.Horáčka Janovi.
  3. Betlémská noc nazvali tvůrci v Turnově Na Sboře hold velké příznivkyni turnovské knihovny a jubilující devadesátileté spisovatelce Marii Kubátové.
  4. Šéf Městské sportovní Jindřich Kořínek ohlašuje splnění slibu: Na kluzišti v Turnově 2 se už bruslí.
  5. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

Čas : 10,06 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 7. ledna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV

1095231[1095231][][500][302][true][video][mp4]