TVT - televize Turnov 38/2012

Mimořádná relace k volbám do zastupitelstva Libereckého kraje, které se konají 12. a 13. října 2012.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní televize veřejné služby. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnicewww.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v MIMOŘÁDNÉ RELACI na téma KRAJSKÝCH VOLEB 2012:

Turnov je čtvrtým největším městem Libereckého kraje. Jako dopravní křižovatka vůbec nejklíčovějším místem regionu. Coby spádové centrum Českého ráje vytváří z libereckého správního celku doma i v cizině vyhledávaný cíl turistiky. Faktickému postavení Turnova dlouhodobě neodpovídá jeho zastoupení v orgánech Libereckého kraje. Aktuálně v nich má pouhé dva zastupitele.

Krajské zřízení přitom osudově určuje kvalitu života každého z nás. Právě na Libereckém kraji vznikají v rámci hlasování demokratickou většinou pro Turnov devastující rozhodnutí. Kraj neustále likviduje zatím jen jednotlivé části turnovské nemocnice. Krajská vláda prosazuje proti vůli Turnovanů dopravní stavby. Neustále se snaží rozbít tradiční systém středních škol v Turnově.

Proto místní politici Turnova i občané mimo politiku, kteří v hojné míře kandidují v krajských volbách 2012, vyzývají patrioty Turnovska k co největší účasti a k preferenční podpoře právě jejich osob. S cílem posílit postavení Turnova a jeho spádové oblasti v krajské vládě.

Město Turnov poskytlo ve své televizi veřejné služby prostor zástupcům všech kandidujících subjektů v Turnově. Z celkem jedenácti využilo této příležitosti, svým rozsahem širší než v České televizi, deset subjektů.

VOLBY do zastupitelstva LIBERECKÉHO KRAJE se konají 12. a 13. října 2012.

Čas : 14:40 min. , STEREO

PREMIÉRA příští pravidelné relace : v pondělí 1. října 2012 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV

1095242[1095242][][500][302][true][video][mp4]