Poděkováním dobrovolným hašičům

Na autobusové zastávce u Husova pomníku pod Hlavaticí se objevil nový přístřešek, který nahradil dožilou nevzhlednou stavbu.

Na autobusové zastávce u Husova pomníku pod Hlavaticí se objevil nový přístřešek, který nahradil dožilou nevzhlednou stavbu. Takovýchto hezkých míst pro čekání na autobus je v okrajových částech Turnova málo.

Stavbu se podařilo postavit se Sbory dobrovolných hasičů z Pelešan a Mašova. Město Turnov poskytlo těmto organizacím potřebný materiál a členové sborů, pod vedením starosty SDH Pelešany Ing. Miroslava Sedláka a starosty SDH Mašov Zbyňka Hrůši, zajistili odstranění starého přístřešku, vybudování a osazení přístřešku nového. Nový dřevěný přístřešek autobusové zastávky poblíž Zlaté stezky Českého ráje bude jistě mnohem lépe reprezentovat toto turisticky atraktivní místo.

Další iniciativou dobrovolných hasičů je vybudování zastávkového přístřešku v Pelešanech.

Vedení města touto cestou velice děkuje všem hasičům, kteří se na stavbě obou přístřešků podíleli. Dobrovolně a ve svém volném čase tak pomáhají zvelebovat naše město a vytvářejí pro místní občany i návštěvníky Turnova útulné prostředí.

novy pristresek