Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnovskou radnici zdobí výstava Má vlast cestami proměn 2018

Má vlast cestami proměn 2018, autor: A. Dohnalová

Národní putovní výstava "Má vlast cestami proměn" přináší svědectví o proměnách opomíjených míst a objektů v našich sídlech a krajině. Interiérová výstava dorazila také na turnovskou historickou radnici.

V loňském roce se v Turnově poprvé objevila putovní výstava s prezentacemi rekonstrukcí zajímavých míst České republiky. Město Turnov se po kladných odezvách veřejnosti rozhodlo opět zapojit a od 29. června 2018 můžete interiérovou část výstavy obdivovat v prostorách historické radnice.

Má vlast cestami proměn 2018

Interiérová kolekce mapující šetrné zacházení s objekty a veřejným prostorem napříč celou Českou republikou bude k vidění do 30. července 2018 a pro všechny zájemce je zcela zdarma. Výstava bude v Turnově také rozšířena o venkovní panely, které budou umístěny do veřejného prostoru na začátku srpna.

Anna Dohnalová

Má vlast cestami proměn 2018


Vytvořeno 29.6.2018 11:14:49 | přečteno 532x | anna.supikova
load