Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Vítězem soutěže ve sběru papíru a baterií je Základní škola Mašov

Výsledková listina 2016/2017, autor: Z. Sedláková

Ve školním roce 2016/2017 se do soutěže ve sběru papíru a baterií zapojili žáci všech turnovských základních škol.

Během celého školního roku přinesli žáci základních škol celkem 74.533 kilogramů starého papíru a 277 kilogramů použitých baterií.  

Nejlepšími sběrači papíru se znovu stali žáci Základní školy Mašov, kterým se podařilo sebrat 164,5 kg papíru na jednoho žáka. Druhá byla Základní škola Skálova, třetí skončila Základní škola 28. října. Sběru baterií se letos zúčastnily děti ze školy ze Skálovy ulice, z Mašova a ze Žižkovy ulice.

Za odměnu získávají školy finanční prostředky, za které mohou nakoupit věcné odměny pro nejlepší sběrače nebo zorganizovat výlet s ekologickou tématikou. Soutěž „Naše odpadky nejsou pro skládky“ organizuje každoročně odbor životního prostředí s cílem motivovat děti k třídění odpadů.

Vítězům gratulujeme a všem sběračům děkujeme, že třídí odpad.

Ing. Zuzana Sedláková, odbor životního prostředí MěÚ Turnov

Výsledková listina 2016/2017

Vytvořeno 23.6.2017 | přečteno 825x | anna.supikova
load