Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Díky Kotlíkovým dotacím bude možné získat nový kotel

informace

Koncem roku 2015 bude vyhlášen program na Kotlíkové dotace.

Smyslem projektu je snížit znečištění ovzduší z lokálního vytápění domácností a zlepšit tak kvalitu ovzduší i života v Libereckém kraji. Finanční podpora se týká výměny kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním za tepelné čerpadlo, kotel na pevná paliva, plynový kondenzační kotel i instalaci solárně – termických soustav či „mikro“ energetických opatření.

Výše dotace se pohybuje až do 80%.

Bližší informace k podmínkám programu a aktuality naleznete na webových stránkách Libereckého kraje na http://regionalni-rozvoj.kraj-lbc.cz/page1620/kotlikove-dotace.

Kotlíkové dotace


Vytvořeno 7.10.2015 9:58:18 | přečteno 480x | Ing. Klára Preislerová
load