Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Akce Ukliďme Česko se zaměřila na oblast Vesecka

Ukliďme Česko, autor: OŽP

Město Turnov se v letošním roce opět připojilo v sobotu 8. dubna 2017 k celorepublikové akci Ukliďme Česko 2017.

Úklidová akce začala v 10:00 hodin na okraji lesa u silnice vedoucí od kompostárny k Ohrazenicím. Sešlo se zde celkem 16 dobrovolníků včetně dětí.

Ukliďme Česko

Na okraji lesa bylo hodně odpadu, který se tu povaloval. Našli jsme pneumatiky, fólie, drobný komunální odpad (textil, boty). Dál v lese jsme našli odpad, který zde ležel delší dobu – plastové lahve, molitanové matrace, pračka, vybavení auta apod. Odpad jsme nashromáždili na viditelná místa k odvozu, jak je vidět na fotografii.

Ukliďme Česko

Celkem jsme vysbírali 1090 kg odpadů.

Tímto bych chtěla všem účastníkům moc poděkovat za jejich pomoc a ochotu věnovat svůj volný čas úklidu přírody našeho města a okolí.

Ing. Zuzana Sedláková, odbor životního prostředí MěÚ Turnov

Ukliďme Česko

Vytvořeno 13.4.2017 8:46:00 | přečteno 431x | anna.supikova
load