Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zahájení stavby GREENWAY JIZERA

Jedná se o vybudování nové stezky pro cyklisty a pěší v úseku Dolánky - Líšný. Součástí projektu je i turistický mobiliář, informační systém, dopravní značení, tvorba a propagace nové turistické nabídky.

Jedná se o vybudování nové stezky pro cyklisty a pěší v úseku Dolánky - Líšný.

Součástí projektu je i turistický mobiliář, informační systém, dopravní značení, tvorba a propagace nové turistické nabídky.

Projekt "Greenway Jizera v úseku Dolánky - Líšný" je spolufinancovaný Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Realizace stavby bude zahájena v prosinci. První úsek stezky (Malá Skála - Líšný) by měl být dokončen v květnu 2012, celá stezka do léta 2013.

Zdroj: Tisková zpráva SČR 26/2011, vydána 30. listopadu 2011

Celá tisková zprávaikona souboru ZDE
Vytvořeno 5.12.2011 | přečteno 668x | Richard Mochal
load