Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Zábavně o stáří? Ale ano! Přesvědčí Vás Aleš Cibulka a Vladimír Hron

Úspěšný pořad "Zábavně o stáří" se známým moderátorem Alešem Cibulkou a bavičem Vladimírem Hronem zavítá i do Turnova. Účastnit se jej můžete dne 16. května 2012 od 19 hodin v Městském divadle Turnov.

Úspěšný pořad "Zábavně o stáří" se známým moderátorem Alešem Cibulkou a bavičem Vladimírem Hronem zavítá i do Turnova. Účastnit se jej můžete dne 16. května 2012 od 19 hodin v Městském divadle Turnov.

Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech, která se týkají péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí. Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora.

Návštěvníci představení mohou o přestávce napsat odborníkům otázky, které jsou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru.

Každý návštěvník akce obdrží dárekový balíček od generálního partnera projektu, kterým je společnost Hartmann – Rico a.s. Zároveň proběhne losování o hodnotné ceny (tlakoměr).

Mediálním partnerem je Český rozhlas, partnerem je i Nadační fond Veselý senior. Záštitu nad představením převzala Národní síť Zdravých měst ČR.

Účinkují: Aleš Cibulka, Vladimír Hron a místní odborníci na problematiku stáří, zdravotních a sociálních služeb. Vstup zdarma.

Vytvořeno 20.3.2012 | přečteno 712x | Richard Mochal
load