Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výtvarná soutěž

SPOLUPRÁCE S JAWOREM - VÝSTAVA V PROSTORÁCH KC STŘELNICE Jednou z aktivit projektu „Společné putování za pověstmi, přírodou a historií regionů“, který Město Turnov realizuje ve spolupráci s partnerským městem Jaworem, byla i výtvarná soutěž pro žáky mateřských a základních škol na téma: Poznej region svého partnera.

Jednou z aktivit projektu „Společné putování za pověstmi, přírodou a historií regionů“, který Město Turnov realizuje ve spolupráci s partnerským městem Jaworem, byla i výtvarná soutěž pro žáky mateřských a základních škol na téma: Poznej region svého partnera. V rámci vyhlášené soutěže se sešlo 115 obrázků a jeden trojrozměrný model. Celkem 67 výtvarných děl bylo od českých dětí, 48 z Polska. Všechna dílka dětí jsou velmi hezká. Ta nejzdařilejší byla vybrána a oceněna ak. malířkou Evou Mastníkovou, učitelkou Základní umělecké školy v Turnově. Slavnostní zahájení výstavy proběhlo za přítomnosti polské delegace 20. 10. 2011. Výstava je k zhlédnutí v 1. patře kulturního domu do konce listopadu při akcích pořádaných v KC Střelnice.

Přijďte se sami podívat, jak děti vnímají dění kolem sebe.

Ocenění účastníci na české straně:

1.místo:
Klára Volfová - ZŠ Mašov, Kateřina Stará - MŠ Bezručova

2. místo:
Lucie Kaanová – ZŠ Mašov, Josef Hlobil - ZŠ Mašov

3. místo:
Šárka Brandejsová – ZŠ Mašov, Anežka Nejedlová – ZŠ Mašov,
Marie Mašínová – ZŠ Mašov, Bára Lamačová – ZŠ 28. října,
Honza Tichý - ZŠ 28. října, Kristýna Verichová - MŠ Bezručova

Cena poroty:
Hana Čapková- Fučíkova ul., Turnov.

Všem výhercům blahopřejeme.

Ing. Eliška Gruberová, vedoucí odboru cestovního ruchu
Tento projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Euroregionu NISA. „Překračujeme hranice“

Vytvořeno 13.11.2011 | přečteno 785x | Richard Mochal
load