Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Výtvarná soutěž pro malé malíře

Vytvarná soutěž, autor: Z. Štrauchová

Městský úřad Turnov, odbor životního prostředí, vyhlašuje výtvarnou soutěž pro děti z turnovských i okolních mateřských škol na téma "Děti lesu, les dětem". 

Děti mohou volně vytvářet obrázky s tématikou zvířat, stromů, hub či rostlin, které v lese žijí a rostou.

Pokud se soutěže zúčastníte, předejte prosím výtvarné práce nejpozději do 30. června 2020 na podatelnu Městského úřadu Turnov nebo na odbor životního prostředí (kancelář č. 110).

Výtvarné práce opatřete na zadní straně názvem mateřské školy, jménem, příjmením a věkem dětského autora. Do soutěže se přijímá minimálně 5 a nejvíce 15 prací z jedné mateřské školy. Maximální formát výtvarného díla zařazeného do soutěže je A3.

Výtvarné práce budou ohodnoceny odbornou komisí a vystaveny 27. září 2020 na hradu Valdštejn v rámci Svatohubertské slavnosti. Po oznámkování prací veřejností se vyhlásí výsledky tohoto i odborného hodnocení.

Vyhlášena bude nejlepší práce z každé školy, dále pak nejlepší práce ze všech mateřských škol a také škola, která dodala celkově nejlepší výtvarné práce. Vyhodnocení malí výtvarníci a škola budou v průběhu slavnosti odměněni.

Případné další informace Vám předá Bc. Tomáš Vedral, tel.:  481 366 158, 737 532 466, e-mail: t.vedral@mu.turnov.cz.

Odbor životního prostředí


Vytvořeno 6.3.2020 10:49:38 | přečteno 548x | Ing. Klára Preislerová
load