Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Veřejné projednávání strategického plánu města Turnova

Radnice

Veřejné projednávání strategického plánu se uskuteční ve čtvrtek 14. března 2013 od 15:30 do 17:30 hodin ve velkém sále Kulturního centra Střelnice.

V tomto období se na odboru rozvoje města tvoří a zpracovává strategický plán města Turnova na období let 2012 – 2020. Strategický plán je jedním ze základních dokumentů města vyjadřující předpokládaný vývoj a rozvoj v dlouhodobějším časovém horizontu. Strategický plán je koncepční a rozvojový dokument vytvářený městským úřadem, jenž vychází ze současného stavu veřejných a soukromých aktivit demografického, ekonomického, sociálního, kulturního a ekologického charakteru na území města. Pomocí něho bude ve stanoveném časovém horizontu zabezpečována samosprávou města koordinace strategických aktivit, které významným způsobem ovlivňují život obyvatel města. Jeho hlavním smyslem je organizace rozvoje na bázi slaďování jednotlivých zájmů tak, aby město prosperovalo jako celek, ale také např. poskytování určité orientace pro podnikatelské subjekty při stanovování jejich dlouhodobějších podnikatelských plánů.

Ke strategickému plánu mají možnost vyjadřovat se i občané formou připomínek a podnětů vznesených na veřejném projednávání. Pro toto projednávání byl strategický plán rozčleněn do následujících okruhů:

· Ekonomika a rozvoj

· Infrastruktura a občanská vybavenost

· Doprava

· Cestovní ruch a památky

· Školství, vzdělávání a volnočasové aktivity

· Kultura a sport

· Životní prostředí

· Občanská společnost

· Zdravotnictví a sociální služby

Pracovní materiály k projednávání strategického plánu jsou veřejnosti k dispozici do 14. 3. 2013 ikona souboruzde.

RNDr. Miroslav Varga, vedoucí odboru rozvoje města

Vytvořeno 4.3.2013 9:52:09 | přečteno 866x | Bc. Radek Drašnar