Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

V parku u letního kina je nové hřiště pro děti do 6 let

Nové hřiště v parku u letního kina, autor: Kateřina Doubravová

V měsíci září 2012 bylo v severní části městského parku u letního kina vybudováno dětské hřiště pro děti do 6 let věku.

Požadavek na vybudování dětského hřiště v parku u letního kina se dostal mezi nejdůležitější problémy, které vytipovali občané na Fóru Zdravého města Turnova dne 3. dubna 2012 a zároveň byla jeho důležitost ověřena i následnou celoměstskou anketou probíhající od poloviny dubna do poloviny května t.r. Vybudováním tohoto hřiště byl učiněn první krok v rámci projektu na revitalizaci centrálního městského parku.

Hřiště obsahuje herní prvky vyrobené z akátového dřeva z  dlouhou trvanlivostí – multifunkční sestavu se skluzavkou, tabulí, provazovými žebříky, dále pružinové houpadlo, dvouhoupačku se šplhadly a informační tabuli.

Zařízení hřiště na základě výběrového řízení dodala firma TR Antoš, s.r.o., Turnov. Celkový náklad dle uzavřené SoD činil 295.680,- Kč vč. DPH.

Josef Kobosil, investice OSM
Kateřina Doubravová, koordinátorka Projektu Turnov - Zdravé město

Vytvořeno 2.10.2012 15:16:43 | přečteno 879x | Kateřina Doubravová
load