Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ukončení ankety 10 problémů města Turnova 2012

krabice anketa

Vážení občané, k dnešnímu dni, tj. 18. května 2012, končí Anketa "10 P" Turnova. V následujícím týdnu anketní lístky zpracujeme a připravíme k projednání Radě města Turnova. Děkujeme Vám všem, kteří jste se ankety zúčastnili a odevzdali vyplněný anketní lístek. Kateřina Doubravová, koordinátorka Projektu Turnov - Zdravé město a místní Agenda 21.

Vážení občané, oznamujeme Vám ukončení Ankety "10 P" Turnova. V následujícím týdnu anketní lístky zpracujeme a připravíme k projednání Radě města Turnova. Děkujeme Vám všem, kteří jste se ankety zúčastnili a odevzdali vyplněný anketní lístek. Kateřina Doubravová, koordinátorka Projektu Turnov - Zdravé město a místní Agenda 21.

Vytvořeno 18.5.2012 | přečteno 772x | Richard Mochal
load