Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Ukončení akce „Regenerace panelového sídliště U nádraží Turnov

Dne 27. 11. 2011 byla dokončena realizace stavby „Regenerace panelového sídliště U nádraží Turnov – I. etapa". Oficiální otevření nového díla se bude konat dne 8. 12. 2011 v 15.30 hodin v oddychovém koutě mezi čp. 1527 a čp. 1328.

Dne 27. 11. 2011 byla dokončena realizace stavby „Regenerace panelového sídliště U nádraží Turnov – I. etapa". Hodnota díla představuje prostavěnou částku ve výši cca 8 mil. Kč.

Součástí stavby byly kompletní rekonstrukce komunikací, chodníků, veřejného osvětlení, mobiliáře a zeleně. Výsledkem je podstatné rozšíření počtu parkovacích stání pro osobní automobily, nové povrchy veškerých komunikací a chodníků, zkvalitnění veřejného osvětlení, odpočinkových ploch a obnova zeleně.

Stavbu prováděla firma Silnice Jičín, a.s. na základě výsledku výběrového řízení. Termínovým problémem byla předcházející oprava kanalizačních a vodovodních sítí v trasách budoucích komunikací, která posunula termín dokončení uvedené investice.  Vzhledem k charakteru bylo dílo prováděno za běžného provozu veřejnosti, pouze s částečným vyloučením dopravy. Postupně byly do provozu předávány dílčí úseky tak, aby negativní dopad stavby na okolí v tomto frekventovaném místě města byl co nejmenší.

Oficiální otevření nového díla se bude konat dne 8. 12. 2011 v 15.30 hodin v oddychovém koutě mezi čp. 1527 a čp. 1328.

DOVOLUJEME SI POZVAT ŠIROKOU VEŘEJNOST NA TOTO SETKÁNÍ S MALÝM OBČERSTVENÍM.

Josef Kobosil, odbor správy majetku

Kontaktní osoba: Josef Kobosil, j.kobosil@mu.turnov.cz, tel.: 481 366 318

Vytvořeno 2.12.2011 | přečteno 704x | Richard Mochal
load