Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Turnov bude na chvíli nejzdravějším městem republiky

logo small

Turnov se na tři dny stane nejzdravějším městem České republiky. Od 18. června 2014 bude totiž hostit Letní školu Národní sítě zdravých měst.


Turnov přivítá více než osmdesát představitelů obcí a města a koordinátorů projektu Zdravé město z celé republiky.  „Smyslem našeho setkání bude vyměnit si zkušenosti a osvědčené postupy v hodnocení kvality veřejné správy a ve strategickém plánování a řízení ve městech a obcích. Sdělíme aktuality v oblasti místní Agendy 21. Představíme naše odborné partnery a možnosti spolupráce při kampaních a nejrůznějších aktivitách,“ sdělil ředitel Národní sítě zdravých měst ČR Petr Švec. Uskuteční se řada prezentací projektů, metodické a diskusní bloky, společná jednání o směrech udržitelného rozvoje, nácvik zacházení se systémem DataPlan a školení koordinátorů.  „Začátečníci se dozvědí o medializaci a public relations, pokročilé čeká trénink v řešení nejrůznějších problematických situací,“ přiblížil Švec. V průběhu tří dnů se nebudou účastníci akce věnovat jen pracovním záležitostem. Připravena je pro ně prohlídka hradu Valdštejna, turnovského muzea a synagogy a společná posezení v místních restauracích. „Hostit tuto akci pokládáme za prestižní záležitost a již dopředu děkujeme všem, kteří nám s její organizací pomohou,“ uvedl místostarosta Otakar Špetlík, který na turnovské radnici zodpovídá za projekt Turnov - Zdravé město. Program se uskuteční především v Kulturním centru Střelnice. Celá akce patří k pravidelným aktivitám Národní sítě zdravých měst ČR. Jarní, letní a podzimní setkání jejích členů se koná pokaždé v jiném městě.

Tato akce byla podpořena Libereckým krajem.

Vytvořeno 30.5.2014 11:40:25 - aktualizováno 17.6.2014 8:07:31 | přečteno 658x | Bc. Radek Drašnar