Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Skončila výtvarná soutěž Moje kořínky

dětská kresba - moje rodina

Centrum pro rodinu Náruč vyhlásilo na jaře dětskou výtvarnou soutěž s názvem „Moje kořínky“, která na konci května skončila.


Výsledky výtvarné soutěže dětí turnovských mateřských škol a 1. Stupně základních škol byly vyhlášeny v neděli 8. června 2014 na hradě Valdštejně. „Tříčlenná porota vybírala nejzdařilejší dílka v týdnu od 2. do 6. června,“ přiblížila vedoucí Náruče Petra Houšková s tím, že hodnotitelé měli nelehkou úlohu. Do soutěže totiž bylo přihlášeno mnoho krásných obrázků. „Naše poděkování patří městu Turnov a tiskárně Interprint za hezké odměny a především všem školkám a školám, které se zapojily,“ uvedla Houšková. Soutěž uspořádala Náruč jako součást kampaně Křídla a kořeny naší rodiny.

Výsledky soutěže:

Kategorie dětí z mateřských škol

Klárka Kvapilová, 2,5 roku – nejmladší účastník soutěže

Adélka Cicvárková, 3 roky

Davídek Lebeda, 4 roky

Dianka Bímová, 4 roky

Amálka Roubíčková, 5 let

Verunka Hockeová, 6 let

Markétka Nováková, 6 let

Zvláštní cena byla udělena třídě MŠ Sluníčko.

Kategorie dětí z 1. stupně základních škol

Kristýna Matoušová, ZŠ Bělá

Karolína Frydrychová, ZŠ Skálova

Radek Poledne, ZŠ Bělá

Jiří Brodský, ZŠ Bělá

Roman Hanyk, ZŠ Žižkova

Štěpánka Hudská, ZŠ Žižkova

Julie Zárybnická, ZŠ Žižkova

Kateřina Gombárová, ZŠ Skálova

Výstava nejlepších výtvarných prací se uskuteční v Galerii Na schodech v Městské knihovně Antonína Marka v červenci a srpnu 2014.


Vytvořeno 13.6.2014 10:59:12 | přečteno 901x | Bc. Radek Drašnar