Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Seniory zveme na besedu

šťastní senioři

Odbor sociálních věcí zve všechny zájemce na besedu s názvem Zdravě žít, zdravě stárnout.

Beseda s MUDr. Jiřím Tomáškem, primářem interního oddělení Panochovy nemocnice Turnov, je určena zejména občanům seniorského věku. Uskuteční se ve čtvrtek 13. června 2013 od 17:00 hodin  v přízemí budovy hotelové školy ve Zborovské ulici. Beseda bude doplněna krátkým kulturním programem. Akce se uskuteční v rámci projektu Turnov - zdravé město a místní Agenda 21.

ma21 logo central barva rgb 147x120logo small

Vytvořeno 4.6.2013 12:00:47 | přečteno 689x | Bc. Radek Drašnar