Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Senioři, naučte se bránit!

Přednáška pro seniory

V rámci prevence kriminality pořádá Odbor sociálních věcí Městského úřadu v Turnově ve spolupráci s Policií ČR a Městskou policií Turnov pro seniory a osoby se zdravotním handicapem zdarma dvě přednáškové akce s názvem „Naučte se bránit“.  První proběhne 10. října 2012 od 14.00 hodin ve společenské místnosti hasičské zbrojnice na Daliměřicích, druhá o týden později, tj. 17. října 2012 od 14.00 hodin v prostorách hotelu Karel IV.

PROGRAM PŘEDNÁŠKY:

- jak se bránit podvodníkům,
- fyzická sebeobrana v praxi,
- modelové příklady podvodného jednání,
- úvěrové pasti a exekuční řízení,
- nové metody neseriozních společností,
- aktivní ochrana a spolupráce s policií.

Všichni účastníci obdrží praktické materiály a malé občerstvení. Srdečně zveme k účasti!

Mgr. Hana Kocourová, vedoucí odboru sociálních věcí

Plakát - pozvánka

Vytvořeno 25.9.2012 12:46:56 | přečteno 805x | Kateřina Doubravová
load