Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Senioři a zdravotně postižení se mohou těšit na koncert

Musica Fortuna, autor: ilustrační fotografie (z www.google.cz)

Odbor sociálních věcí pořádá pro turnovské seniory a lidi se zdravotním postižením tradiční adventní koncert.

S vánočními skladbami vystoupí v pátek 6. prosince 2013 od 18:00 hodin v městském divadle v Turnově pěvecký sbor Musica Fortuna pod vedením sbormistra Vítězslava Čapka. Vstupné je zdarma. Dopravu na koncert lze zajistit po předchozí telefonické dohodě u terénní pečovatelské služby na tel. čísle 481 322 814.

Vytvořeno 28.11.2013 15:05:32 | přečteno 642x | Bc. Radek Drašnar