Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Rádi kreslíte, malujete, fotíte...? Zúčastněte se soutěže Turnov - moje město

V letošním roce uplyne 740 let od založení našeho města, resp. první písemné zmínky o něm. Při této příležitosti vyhlašuje Město Turnov velkou výtvarnou soutěž na téma "Turnov - moje město" pro všechny věkové kategorie. Výtvarné kategorie: kresba, kolorovaná kresba; akvarel; koláž; fotografie. Přidáte se i vy? 

 

Město Turnov, odbor školství, kultury a sportu vyhlašuje

VELKOU VÝTVARNOU SOUTĚŽ

U PŘÍLEŽITOSTI 740. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MĚSTA

"TURNOV - MOJE MĚSTO"

V letošním roce uplyne 740 let od založení našeho města, resp. první písemné zmínky o něm. Nejstarší listina je datovaná květnem 1272.  K tomuto výročí Město chystá řadu akcí pro všechny obyvatele Turnova.

Jednou z nich je vypsání výtvarné soutěže na téma "Turnov - moje město" v níže uvedených kategoriích. Všechny práce budou vystaveny v budově radnice v říjnu tohoto roku v souvislosti se slavnostním večerem.

Výtvarné kategorie:

  1. kresba, kolorovaná kresba
  2. akvarel
  3. koláž
  4. fotografie

Věkové kategorie:

  1. děti předškolní
  2. děti navštěvující 1. stupeň ZŠ
  3. děti navštěvující 2. stupeň ZŠ
  4. studenti středních škol
  5. dospělí

Soutěžní práce odevzdejte na podatelnu městského úřadu ( Antonína Dvořáka 335) do 20. září 2012 - NEZAPOMEŇTE uvést jméno a adresu, tel. spojení, v případě dětí i školu a třídu, do které chodí.

Práce vyhodnotí tříčlenná porota a výsledky budou vyhlášeny na vernisáži výstavy soutěžních prací v budově radnice v pondělí 24. září 2012.

Nejlepší 3 práce z každé kategorie budou ohodnoceny pěknou cenou.

Jana Zajícová, odbor školství, kultury a sportu, j.zajicova@mu.turnov.cz,
tel.: 481 366 756

(nakreslila Lucie Luková)

turnov 740 logo, obrázek se otevře v novém okně

Související článek: Oslavy 740. výročí založení Turnova

Vytvořeno 14.5.2012 - aktualizováno 8.8.2012 13:24:57 | přečteno 1192x | Richard Mochal
load