Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Prohlédněte si nový leták o službách pro seniory a zdravotně postižené občany Turnovska

Leták o službách pro seniory a zdravotně postižené, autor: Odbor sociálních věcí

Odbor sociálních věcí Městského úřadu v Turnově připravil pro veřejnost „Informační leták o službách pro seniory a zdravotně postižené občany Turnovska“, kde je uveden základní přehled kontaktů, které usnadní orientaci seniorům, osobám se zdravotním postižením i jejich rodinám při hledání možnosti zajištění péče při ztrátě soběstačnosti.

Informační letáky jsou k dispozici na odboru sociálních věcí, odboru cestovního ruchu a podatelně MěÚ v Turnově, na webových stránkách Města Turnova, dále u všech praktických i odborných lékařů, v Panochově nemocnici Turnov, v Domově důchodců Turnov, v Penzionu pro důchodce v Žižkově ulici v Turnově, v DPS Výšinka a v Klubu důchodců v Turnově.

Tyto letáky bude možné získat i v dalších organizacích, které poskytují sociální služby – např. OS Fokus Turnov, Dětské centrum Turnov, OS Slunce všem Turnov, speciální školy, atd.

ikona souboruInformační leták o službách pro seniory a zdravotně postižené

Mgr. Hana Kocourová, vedoucí odboru sociálních věcí, tel. 481 366 854, h.kocourova@mu.turnov.cz

Vytvořeno 3.7.2012 15:13:41 | přečteno 1066x | Kateřina Doubravová
load