Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Přednáška zahájila kampaň

přednáška o CHKO Lužické hory, autor: OŽP MěÚ Turnov

Přednáška o Lužických horách pro žáky základních škol byla zahajovací akcí kampaně Duben – měsíc pro planetu Zemi. Uskutečnila se 1. dubna 2014.


 Téměř stovce žáků ze sedmých, osmých a devátých ročníků turnovských základních škol přiblížil vedoucí správy CHKO Lužické hory Tomáš Besta celou oblast a na fotografiích ukázal zajímavosti z rostlinné a živočišné říše, s nimiž se mohou návštěvníci Lužických hor. „Setkání ochranáře přírody s dětmi je první akcí kampaně Duben – měsíc pro planetu Zemi, kterou organizuje odbor životního prostředí radnice společně s turnovskou knihovnou jakou součást projektu Turnov – Zdravé město,“ informovala knihovnice Eva Kordová, která přednášku zahájila.


Vytvořeno 2.4.2014 13:11:42 | přečteno 503x | Bc. Radek Drašnar