Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Pozvánka na veřejná projednání (VNITROBLOKY)

Zdravé město Turnov si dovoluje pozvat občany k veřejnému projednání a prezentaci návrhů studií 1. „Regenerace zeleně ve vnitroblocích, ul Kosmonautů“ dne 14. 12. 2011 a 2. „Regenerace zeleně ve vnitroblocích, ul. Žižkova“ dne 15. 12. 2011.

Zdravé město Turnov si dovoluje pozvat občany k veřejnému projednání a  prezentaci návrhů studií regenerace zeleně ve vnitroblocích:

1. „Regenerace zeleně ve vnitroblocích, ul Kosmonautů“

Ve středu 14. 12. 2011 od 17 hodin v budově Základní školy Turnov, Alešova 1059, Turnov.

2. „Regenerace zeleně ve vnitroblocích, ul. Žižkova“

Ve čtvrtek 15. 12. 2011 od 17 hodin ve školící místnosti Hotelu Karel IV., Žižkova 501, Turnov.

Na výše zmíněných veřejných projednáních seznámí projektant a pracovníci OŽP přítomné občany s návrhy řešení. Přímo na místě nebo v termínu do konce roku 2011 můžou občané vznést případné další připomínky.

 
Veřejnému projednání předcházely ankety, kde občané zodpovídali položené otázky týkající se budoucí podoby vnitrobloků (zeleň, odpočinkové plochy, parkování ad.) a měli možnost vznášet své připomínky a podněty k chystanému projektu.

Výsledky ankety včetně připomínek občanů byly předány projektantům k zapracování a posouzení s ohledem na odbornou stránku věci.

Věříme, že zapojením veřejnosti do plánování zvýšíme spokojenost a kvalitu života obyvatel Turnova. Zároveň doufáme, že nám obyvatelé vnitrobloků zachovají přízeň a  tato spolupráce bude pokračovat k jejich spokojenosti  i u dalších plánovaných etap.


VŠICHNI JSTE SRDEČNĚ ZVÁNI!!!

V Turnově dne 7. prosince 2011
PhDr. Hana Maierová, starostka města, 

 

 

Vytvořeno 7.12.2011 | přečteno 688x | Richard Mochal
load