Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Podpořte vybudování Pumptrackové dráhy v Turnově

Pumptrack

Předkladatelé vítězného návrhu participativního rozpočtu Tvoříme Turnov 2019 intenzivně shání finanční prostředky na vybudování velkého okruhu. Částka za velký a malý okruh však významně přesahuje původní předpoklady. Proto jsme se rozhodli pro přepracování původního konceptu a v první fázi bychom rádi vystavěli okruh malý ve tvaru srdce,  který využijí jak nejmenší děti, tak i velcí bikeři. Pumptracku chybí aktuálně něco kolem 200.000 korun.

Podpořit může každý. Jak obyvatelé Turnova, tak i firmy. V případě většího příspěvku nabízíme i možnost “zakoupení” zatáčky, či překážky, kde může být zobrazeno logo jako forma propagace.

 Pumptrack

„Předpokládali jsme, že se do projektu zapojí více firem. Zájem obyvatel je veliký a to potvrzují i příspěvky, které nám doposud přišly.” sdělil předkladatel návrhu Marek Slavík. Ale není to jen o financích na samotné vybudování dráhy. Jsou to finanční náklady na studii, projekt, vynětí z půdního zemědělského fondu a desetitisíce lítají. „Moc si přejeme v létě 2020 v Turnově pumpovat. Proto jsme se rozhodli vybudovat alespoň 80 metrový okruh ve tvaru srdce s dvěma dráhami,“ dodal Slavík.

 Pumptrack

Pokud je vám projekt, který by měl být vybudován v areálu Maškových zahrad sympatický, neváhejte poslat libovolnou částku na transparentní účet k tomu městem Turnov zřízený, a to až do 31. 12. 2019. https://www.csas.cz/cs/transparentni-ucty#/120037-1263075359/Mesto-Turnov. V případě zájmu nabízíme i potvrzení daru pomocí darovací smlouvy.

„Líbí se mi nasazení, které do shánění peněz do Pumptracku bikeři dávají,“ dodal starosta Tomáš Hocke.

 Všem děkujeme za podporu!

 

Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě přispění finančních prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele a zaslaná finanční částka.

Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a zaslané finanční částky.


Klára Preislerová, tisková mluvčí


Vytvořeno 26.11.2019 13:55:13 | přečteno 1943x | Ing. Klára Preislerová
load