Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Nakresli svoji rodinu, vyzývá Náruč

dětská kresba - moje rodina, autor: ilustrační obrázek

Rodinné centrum Náruč Turnov vyhlašuje výtvarnou soutěž "Moje kořínky".

Turnovské Centrum pro rodinu Náruč vyzývá děti z místních mateřských a 1. stupně základních škol, aby se zapojily do výtvarné soutěže, která je součástí celorepublikové kampaně Křídla a kořeny naší rodiny. Úkolem je nakreslit svoji rodinu, když se sejde pohromadě.

Soutěž se uskuteční v termínu od 1. dubna do 31. května 2014 a po celou tuto dobu je možné obrázky nosit nebo posílat do Náruče v ulici Skálova č. 54. Výtvarná dílka je potřeba označit názvem soutěže Moje kořínky a z druhé strany uvést jméno autora, věk dítěte, školu a kontaktní telefon. Vyhlášení soutěže se bude konat začátkem června letošního roku.

Každé dítě má své kořínky. Každá rodina má své kořeny, své babičky, dědečky, každý z rodiny má svůj rodný dům, každý z nás má místo, kam se rád vrací, máme své vzpomínky na dětství.

Více zde: http://www.naruc.cz/kridla-a-koreny/vytvarna-soutez-/


Vytvořeno 27.3.2014 19:26:37 - aktualizováno 28.3.2014 7:23:41 | přečteno 1821x | Bc. Radek Drašnar