Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Mikulášská nadílka v mateřských školách

V pondělí 5.prosince 2011 proběhla na mateřských školách v Turnově mikulášská nadílka. Pořádal ji odbor školství, kultury a sportu Městského úřadu v Turnově díky finančnímu příspěvku Města Turnova.

V pondělí 5. prosince 2011 proběhla na mateřských školách v Turnově mikulášská nadílka. Pořádal ji odbor školství, kultury a sportu Městského úřadu v Turnově díky finančnímu příspěvku Města Turnova.
mikulas, obrázek se otevře v novém okně

Družina Mikuláše, anděla a dvou čertů navštívila všech devět mateřských škol v Turnově a dětem rozdala drobné dárečky. Podle slov pana Záruby (Mikuláše) akce proběhla bez problémů, děti měly připravené a nacvičené básničky a písničky a všichni si tuto zimní tradici hezky užili.

cert, obrázek se otevře v novém okně

Jana Majerová, referentka odboru školství, kultury a sportu


Vytvořeno 5.12.2011 | přečteno 730x | Richard Mochal
load