Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Město Turnov je jedním z partnerů kampaně Uber plyn!

Uber plyn!
Město Turnov zahájilo spolupráci s odborem dopravy Libereckého kraje a rozhodlo se podpořit kampaň Uber plyn!, reagující na alarmující fakt, že nepřiměřená rychlost zapříčinila z pohledu dopravní bezpečnosti nejvíce smrtelných nehod nejen v Libereckém kraji, ale celé ČR.

Tuto preventivní kampaň na podporu zvýšení bezpečnosti silničního provozu můžete sledovat prostřednictvím prezentací a informačních brožur pro řidiče automobilů, motocyklisty a řidiče z povolání v prostorách odboru dopravy - registru vozidel. Věříme, že tato spolupráce bude pokračovat i na preventivních akcích pořádaných Městem Turnov, o kterých budeme odbor dopravy Libereckého kraje průběžně informovat.

ikona souboruTisková zpráva ke kampani

Uber plyn!

Uber plyn!

Uber plyn!

 
Uber plyn!

Uber plyn!

 
Uber plyn!

Uber plyn!

 
 
Vytvořeno 15.8.2012 14:19:44 | přečteno 1037x | Kateřina Doubravová
load