Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Máte nějaký podnět či připomínku? Sdělte nám ji!

Schránky na připomínky

Od prosince t.r. můžou občané Turnova využívat i další komunikační kanál s radnicí, jímž jsou nově umístěné schránky na připomínky.  Schránky naleznou zájemci na čtyřech místech – v budově radnice, informačního centra a v dalších dvou budovách městského úřadu ve Skálově ulici (čp. 72 a 84).

Pokud máte nějakou připomínku, podnět či stížnost, můžete nám ji sdělit nově i prostřednictvím těchto boxů. Samozřejmě můžete této možnosti využít i v případě, že chcete někoho pochválit či mu poděkovat. 

Schránku vybírají členové Komise pro občanské záležitosti Rady města Turnova. Všechny příspěvky budou na jednání této komise konzultovány a dále postoupeny zodpovědným osobám k řešení.  

Kateřina Doubravová, koordinátorka Projektu Turnov – Zdravé město a místní Agenda 21

Schránky na připomínky

Vytvořeno 5.12.2012 13:40:42 | přečteno 717x | Kateřina Doubravová
load