Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Hrajme si a buďme spolu

kampaň Křídla a kořeny naší rodiny, autor: ilustrační obrázek

Centrum pro rodinu Náruč vyhlásilo celoroční rodinnou hru o ceny jako součást republikové kampaně Křídla a kořeny naší rodiny.

 

Celoroční rodinná hra s podtitulem Hrajeme si a jsme spolu se uskuteční v termínu od 1. dubna do 31. prosince 2014. Cílem je nasbírat co nejvíce razítek z akcí pořádaných organizacemi, které se do kampaně zapojily. Jsou to Rodinné centrum Náruč, Město Turnov a Turnovské památky a cestovní ruch, Městská knihovna Antonína Marka Turnov, Sbor dobrovolných hasičů z Daliměřic a Bukoviny, skautské středisko Štika, Rodinné centrum Bouda, Středisko pro volný čas dětí a mládeže Žlutá ponorka. A jak je možné se do hry zapojit? „Je to jednoduché,“ říká koordinátorka kampaně Křídla a kořeny naší rodiny Kateřina Hornová a upřesňuje: „V Náruči, knihovně, Boudě, Žluté ponorce nebo u skautů si může dítě pro svoji rodinu vyzvednout hrací kartu. Po doplnění osobních údajů je možné sbírat razítka na akcích, kterých se rodina do konce roku zúčastní." Hrací karty je pak nutné odevzdat nebo poslat do Centra pro rodinu Náruč ve Skálově ulici č. 540 do konce ledna příštího roku. Vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční začátkem března 2015.

Bližší informace o soutěži naleznete na: http://www.naruc.cz/kridla-a-koreny/celorocni-rodinna-soutez-/ nebo je poskytne Kateřina Hornová na tel.: 775 964 312

Kampaň Křídla a kořeny naší rodiny organizuje česká Síť mateřských center k 20. výročí vyhlášení Mezinárodního roku rodiny. Realizace se v Turnově ujalo Centrum pro rodinu Náruč, které připravuje akce pro rodiny s dětmi, semináře, komiks na pokračování, výtvarnou soutěž a fotosoutěž a rodinnou hru o ceny. Záštitu nad kampaní převzal starosta města Tomáš Hocke a je zahrnuta do projektu Turnov – Zdravé město. 

 logo kampaně Křídla a kořeny naší rodinylogo NSZM - celé

Vytvořeno 4.4.2014 10:57:38 | přečteno 612x | Bc. Radek Drašnar