Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Anketa o náplni areálu v Maškově zahradě

Zastupitelé města Turnova schválili zahájení přípravy výstavby dlouho plánovaného rekreačního areálu v Maškově zahradě. Hlavní náplní by mělo být venkovní koupaliště, zimní stadion a krytý plavecký bazén. Vyjádřete, prosím, svůj názor!

Zastupitelé města Turnova schválili zahájení přípravy výstavby dlouho plánovaného rekreačního areálu v Maškově zahradě. Hlavní náplní by mělo být venkovní koupaliště, zimní stadion a krytý plavecký bazén.

Výstavba krytého bazénu není vzhledem k nedávno rekonstruovanému bazénu na Výšince aktuální, v území bude ponechána pro tento objekt rezerva. Je možné, že město z finančních důvodů bude muset výstavbu dalších dvou sportovišť (koupaliště, zimní stadion) rozdělit do dvou etap a zastupitelstvo tak bude muset předem rozhodnout, které sportoviště bude zrealizováno jako první.

Vyjádřete, prosím, svůj názor! Právě teď máte možnost ovlivnit formou ankety rozhodování zastupitelstva města Turnova. ¨

Hlasovat můžete třemi způsoby:

  • Internetovou anketu naleznete pod levým menu našich stránek.
  • Hlasovat pomocí papírových anketních lístků můžete buď v informačním centru na náměstí Českého ráje nebo v podatelně radnice.
  • Průzkum názorů občanů přímo ve městě budou provádět i členové komise pro občanské záležitosti.

Anketa bude probíhat do 20. května 2011.


Vytvořeno 2.5.2011 | přečteno 730x | Richard Mochal
load