Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Anketa 10 problémů města Turnova

anketa nemocnice min

Vážení občané, Město Turnov zahájilo 16. 4. anketu k ověření problémů definovaných na veřejné diskusi k celkovému rozvoji města (Fórum Zdravého města Turnova, 3. 4. 2012). Anketa potrvá do pátku 18. května 2012. Zapojíte se i vy?

Anketa "10 P" Turnova

Vážení občané,  Město Turnov zahájilo 16. 4. anketu k ověření problémů definovaných na veřejné diskusi k celkovému rozvoji města (Fórum Zdravého města Turnova, 3. 4. 2012). Anketa potrvá do pátku 18. května 2012. Zapojíte se i vy?

V anketním lístku prosíme označte křížkem DVA problémy, které považujete za nejaktuálnější, a které by dle Vašeho názoru měly mít v řešení přednost před ostatními.

Anketní lístek naleznete ikona souboruZDE a na sběrných místech (níže). Můžete o něj rovněž požádat na adrese k.doubravova@mu.turnov.cz. Na tuto adresu můžete v případě zájmu vyplněný dotazník odeslat.

Sběrná místa:
1. Podatelna ve vestibulu radnice, Ant. Dvořáka 335,
2. Regionální turistické informační centrum Turnov, nám. Českého ráje 26,
3. Recepce Kulturního centra Střelnice, Markova 311,
4. Sportovní hala TSC Turnov, Alešova 1865,
5. Sportovní hala TJ Turnov, Skálova 207,
6. Panochova nemocnice Turnov, 28. října 1000,
7. Česká pošta 1 Turnov, Skálova 65,
8. Česká pošta 2 Turnov, Nádražní 2018.

S případnými dotazy se obracejte na Kateřinu Doubravovou, tel. číslo 481 366 321, 739 531 124, k.doubravova@mu.turnov.cz.

VÝSLEDKY ANKETY budou k dispozici v místním tisku a na webových stránkách www.turnov.cz bezprostředně po projednání výstupů radou a následně zastupitelstvem města. O způsobu řešení problémů budete informováni na veřejném fóru v roce 2013.

Děkujeme Vám za zájem o naši společnou budoucnost a za Váš čas!

Anketa je realizována v rámci Projektu Turnov - Zdravé město a MA 21.

PhDr. Hana Maierová, starostka, politik Projektu Zdravé město
Kateřina Doubravová, koordinátorka Projektu Zdravé město

(anketní lístky a sběrné místo v Panochově nemocnici Turnov)

Vytvořeno 17.4.2012 | přečteno 905x | Richard Mochal
load