Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Za pověstmi Českého ráje

turistika

Od časného rána se na Malou Skálu hrnuly stovky rodin. Český ráj tu zahajoval letní turistickou sezonu roku 2007. Lákadlem byly Pověsti Českého ráje. Za celý den přitáhly přes pět tisíc rekordních návštěvníků. Tato zkušenost ostře kontrastuje se zprávou o celkové pozici České republiky ve světovém turismu. Jak, o tom v naší reportáži, která uvozuje připravovanou besedu na téma cestovní ruch v Českém ráji. Vydáno: 9.5.2007

Od časného rána se na Malou Skálu hrnuly stovky rodin. Český ráj tu zahajoval letní turistickou sezonu roku 2007. Lákadlem byly Pověsti Českého ráje. Za celý den přitáhly přes pět tisíc rekordních návštěvníků. Tato zkušenost ostře kontrastuje se zprávou o celkové pozici České republiky ve světovém turismu. Jak, o tom v naší reportáži, která uvozuje připravovanou besedu na téma cestovní ruch v Českém ráji.

Autor: BonusTV

Čas : 3,00 min. Velikost : 11,2 MB Broadband : 512 Kbps VBR 384x288 pixel, mono P 198

Vydáno: 9.5.2007


Vytvořeno 2.4.2008 | přečteno 1107x | Richard Mochal
load