Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 9/2012

tvt 9 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. Městskou policii v Turnově najdete na nové adrese. 
  2. Pytlované PETlahve se budou v Turnově svážet dál, od března ohlášený konec jejich sběru byl odvolán. 
  3. Turnov má dvě nové knihy – Ztracený zápisník Petra Kučery a Ptáky Českého ráje od Zdeňka Mrkáčka. 
  4. Josefa KLÍMU jako muže mnoha uměleckých profesí představil v Turnově další večer ze seriálu produkovaného Dášou Landrovou a moderovaného Ivo Šmoldasem.

PREMIĚRA příští relace : ve čtvrtek 15. března 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 16,37 min. , STEREO, 254 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.3.2012 | přečteno 938x | Richard Mochal
load