Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 9/2010

tvt 9 2010

Druhý zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova vám exkluzivně představuje: 1. Turnov je v ráji, nikoli v háji aneb portrétní rozhovor s novým jednatelem KCT Turnov LUKÁŠEM HAJNEM 2. Čistou Jizeru jako okrašlovací element BUKOVINY, kterou provází OTAKAR ŠPETLÍK 3. Radka JOHNA gratulujícího v Turnově hasičům a policistům k údajně nejlepšímu záchrannému systému na světě

Druhý zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení,vám exkluzivně představuje:

  1. Turnov je v ráji, nikoli v háji aneb portrétní rozhovor s novým jednatelem KCT Turnov LUKÁŠEM HAJNEM
  2. Čistou Jizeru jako okrašlovací element BUKOVINY, kterou provází OTAKAR ŠPETLÍK
  3. Radka JOHNA gratulujícího v Turnově hasičům a policistům k údajně nejlepšímu záchrannému systému na světě

Čas : 12,46 min., STEREO 

Autor: BonusTV


Vytvořeno 10.9.2010 | přečteno 797x | Richard Mochal
load