Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 8/2014

tvt 8 2014

Únorová relace se točí kolem nových krizových hlásičů a možnosti jejich využití jako městského rozhlasu, zkušeností kolem nových radarů. Odešel Jan Solovjev - významná turnovská osobnost.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz tato témata.

  1. Tlampače krizového systému poslouží na celém území Turnova též jako městský rozhlas.
  2. Úsekové radary výrazně motivovaly řidiče k dodržování rychlosti.
  3. Občany Mašova, volající po vylepšení návsi, uspokojí Město Turnov z rozpočtu na rok 2014.
  4. V malíři a spisovateli Janu Solovjevovi ztrácí Turnov jednu z nejvýraznějších tvůrčích osobností.
  5. Pokud v únoru postrádáte obvyklou sněhovou nadílku, nabídne vám ji alespoň hudební klip z Českorajského videoarchivu Milana Brunclíka.
Čas : 15,48 min., STEREO

PREMIÉRA příští relace: v sobotu 1. března 2014 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 13.2.2014 9:39:27 | přečteno 1173x | Richard Mochal