Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 8/2013

tvt 8 2013

V další únorové relaci se věnujeme rozvoji turismu v Turnově i širokém okolí, přiblížíme vám jednu ze sportovníhc událostí roku 2013, podíváte se námi na průběh masopustních oslav, pozveme vás do Žluté ponork a KCT vás navnadí na kulturní akce.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Turnov, Český ráj a celý Liberecký kraj se v turistickém roce 2013 budou intenzivně ucházet o přízeň turistů, jak ukázal i veletrh Holiday World.
  2. Semifinále Českého poháru v basketbalu přineslo do sportovního roku 2013 v Turnově hned na jeho počátku velkolepou událost širšího společenského významu.
  3. Masopust vyvrcholil v Turnově jeho ryze dětskou verzí.
  4. Žlutá ponorka pluje plnou parou směrem k poučení a zábavě se stále rostoucí odezvou dětí i dospělých.
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady příštích dnů. 

Čas : 12,50 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 1. března 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 14.2.2013 12:58:56 | přečteno 1149x | Richard Mochal