Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 8/2011

tvt 8 2011

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech:

  1. Započatá stavba autobusového terminálu u vlakového nádraží v Turnově si žádá vzájemnou toleranci chodců a řidičů 
  2. Nejpilnějším čtenářem Městské knihovny v Turnově se stal bývalý turnovský novinář a nynější ředitel Domova důchodců v Českém Dubu Radim Pochop 
  3. Čistá Jizera směřuje v Turnově k úplné rekonstrukci ulice 5. května s výměnou stávajících stromů 
  4. Nastávající jaro pozdravila 1. ZŠ v Turnově záslužným sportovním mítinkem pro základní školy z obcí kolem Turnova 
  5.  Kulturní centrum zve na pořady, které by vám neměly uniknout

PREMIÉRA příští relace 24.3.2011, od března vysílá TVT v týdenní periodicitě nepřetržitých smyček s premiérou vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas : 11,51 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 18.3.2011 | přečteno 781x | Richard Mochal
load