Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 8/2010

tvt 8 2010

Prvý zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova: 1. Kdo chce být starostou Turnova 2. Autobusový terminál u ČD v potížích 3. Čistá Jizera na letním vrcholu 4. TVT - Televize Turnov připravena na živé atraktivní pořady 5. Optická síť postupuje do turnovských sídlišť

Prvý zářijový blok televize veřejné služby Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách jako prvá v České republice i ve FULL HD rozlišení,vám rychle a přehledně řekne:

  1. Kdo chce být starostou Turnova 
  2. Autobusový terminál u ČD v potížích
  3. Čistá Jizera na letním vrcholu
  4. TVT - Televize Turnov připravena na živé atraktivní pořady
  5. Optická síť postupuje do turnovských sídlišť

Čas : 8,46 min., STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 2.9.2010 | přečteno 752x | Richard Mochal
load