Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 7/2012

tvt 7 2012

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje.

  1. I v tuhých mrazech vzlétly nad Český ráj horkovzdušné balóny. 
  2. Snížený rozpočet Turnova na rok 2012 nezvyšuje občanům daně a poplatky. 
  3. Waldorfská mateřská škola na Daliměřicích se do několika blízkých let dočká nové budovy. 
  4. Ministr dopravy Dobeš přislíbil Turnovu intervenci u Českých drah za opravu hlavního nádraží ještě v roce 2012. 
  5. Pasování prvňáčků na čtenáře patří v Turnově k významným společenským událostem s dlouholetou tradicí. 
  6. Na jeden z okamžiků největšího ohrožení obyvatel Turnova čpavkem z devastované masny v únoru 1999 vzpomíná náš archivní seriál k letošnímu 740. výročí založení města.

Od února 2012 se omezuje vysílání TVT na dvě premiéry v měsíci, jež budou nasazovány pravidelně vždy 1. a 15. dne příslušného měsíce od 20.00 hod. PREMIĚRA příští relace: ve čtvrtek 1. března 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 12,43 min., STEREO, 188 MB

Autor: BonusTV


Vytvořeno 14.2.2012 | přečteno 1063x | Richard Mochal
load