Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 7/2011

tvt 7 2011

1) Turnov ocenil své nejlepší sportovce roku 2010 2) Březen - měsíc knihy otevřela turnovská městská knihovna večerem věnovaným Janu Solovjevovi a jeho nové knize "Měl jsem štěstí na lidi" 3) Kulturní centrum vás zve do Turnova na pořady, které by vám neměly uniknout

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát v těchto tématech:

  1. Turnov ocenil své nejlepší sportovce roku 2010
  2. Březen - měsíc knihy otevřela turnovská městská knihovna večerem věnovaným Janu Solovjevovi a jeho nové knize "Měl jsem štěstí na lidi" 
  3. Kulturní centrum vás zve do Turnova na pořady, které by vám neměly uniknout

PREMIÉRA příští relace 17.3.2011, od března vysílá TVT v týdenní periodicitě nepřetržitých smyček s premiérou vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas : 10,44 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 11.3.2011 | přečteno 796x | Richard Mochal
load