Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 6/2013

tvt 6 2013

V první únorové relaci vám přiblížíme projednávání rozpočtu města na rok 2013, vítání prvňáčků turnovských škol, dozvíte se o grantu pro turnovskou hvězdárnu a jako již tradičně vás pozveme na kulturnív akce KCT tento měsíc.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Zastupitelé Města Turnova se v klidu dohodli na rozpočtu pro rok 2013, který zaručuje důstojný servis občanům navzdory krizi.
  2. Že prvňáčci v turnovských školách nejsou žádná mimina, jak si stěžují učitelé řady českých škol, osvědčil i pátý ročník vítání dětí do království knihy.
  3. Turnov žádá o grant na vybavení Střediska volného času pro přírodovědné aktivity na hvězdárně na Vrchůře včetně menšího mobilního dalekohledu.
  4. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

Čas : 12,52 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pátek 15. února 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 1.2.2013 10:57:39 | přečteno 1105x | Richard Mochal
load