Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 6/2011

tvt 6 2011

1) Po uzavřené porodnici hrozí Turnovsku navíc dočasný zmatek v gynekologických ambulantních službách 2) Plavecký bazén v Turnově kombinuje účinnou relaxaci s úspěšnou výukou plavání 3) Turnovská radnice alespoň zčásti zachraňuje tradiční studijní obory, rušené Libereckým krajem 4) Letošní maturanti si v turnovském gymnáziu povídali s ministrem Drábkem o životě v době utahování opasků 5) Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly uniknout

Veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webuwww.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, přináší tyto užitečné informace:

  1. Po uzavřené porodnici hrozí Turnovsku navíc dočasný zmatek v gynekologických ambulantních službách
  2. Plavecký bazén v Turnově kombinuje účinnou relaxaci s úspěšnou výukou plavání 
  3. Turnovská radnice alespoň zčásti zachraňuje tradiční studijní obory, rušené Libereckým krajem 
  4. Letošní maturanti si v turnovském gymnáziu povídali s ministrem Drábkem o životě v době utahování opasků 
  5. Kulturní centrum Turnov zve na pořady, které by vám neměly uniknout

PREMIÉRA příští relace 10.3.2011, od března vysílá TVT v týdenní periodicitě nepřetržitých smyček s premiérou vždy ve čtvrtek od 20 hodin.

Čas : 14,16 min. , STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 4.3.2011 | přečteno 770x | Richard Mochal
load