Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 6/2010

tvt 6 2010

Prvý prázdninový blok televize veřejné služby Města Turnova přináší: 1. Prvým rokem největší a nejdražší stavby ČISTÁ JIZERA 2. Festivalem KÁMEN A ŠPERK v Českém ráji

Prvý prázdninový blok televize veřejné služby Města Turnova, která je vám k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na www.turnov.cz a v turnovské kabelové síti PAMICO, v obou platformách i ve FULL HD rozlišení, se ohlíží s humorem i vážně za: 

  1. Prvým rokem největší a nejdražší stavby ČISTÁ JIZERA 
  2. Festivalem KÁMEN A ŠPERK v Českém ráji

UZÁVĚRKA této relace 20.7.2010, POZOR - PREMIÉRA příští relace až 20.8.2010

Čas : 9,40 min. , STEREO 

TVT je prvou městskou televizí v České republice, která vysílá ve FULL HD rozlišení. Jsme přesvědčeni, že právě internetová televize se v brzké době stane lídrem audiovize s vysokým rozlišením a to jak v technickém, tak i obsahovém smyslu.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 20.7.2010 | přečteno 703x | Richard Mochal
load