Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 52/2011

tvt 52 2011

1) Vánoční a novoroční pozdrav představitelů Města Turnova jeho občanům. 2) Barvy a tvary Českého ráje - filmový dokument. 3) Autoři dokumentu Zdeněk Mrkáček a Aleš Hoření se zamýšlí o významu filmové prezentace Českého ráje. 4) Život v Českém ráji - filmový dokument.

Stovky televizních stanic vám přiblíží celý svět, ale jen veřejnoprávní televize Města Turnova TVT, která je vám na internetu k dispozici svými smyčkami 24 hodin denně 365 dnů v roce také na oficiálním webu radnice www.turnov.cz, vám otevře oči do Českého ráje, tentokrát na téma:

  1. Vánoční a novoroční pozdrav představitelů Města Turnova jeho občanům.
  2. Barvy a tvary Českého ráje - filmový dokument. 
  3. Autoři dokumentu Zdeněk Mrkáček a Aleš Hoření se zamýšlí o významu filmové prezentace Českého ráje. 
  4. Život v Českém ráji - filmový dokument.

PREMIÉRA příští relace : ve čtvrtek 5. ledna 2012 ve 20.00 hod.

Čas : 11,40 min., STEREO

Autor: BonusTV


Vytvořeno 24.12.2011 | přečteno 924x | Richard Mochal
load