Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

TVT - televize Turnov 50/2012

tvt 50 2012

V poslední relaci Turnovské televize v roce 2012 přinášíme zdravici představitelů města spoluobčanům, podíváme se na udílení cen Praemium Bohemiae, oslavy jubilea Marie Kubátové a dozvíte se, že už si můžete zabruslit na kluzišti u nádraží. A jako tradičně vás KCT pozve na prosincové pořady.

Město dělá městem náměstí, škola, kostel, nemocnice, nádraží a také vlastní médium veřejné služby. Za císaře pána to byl obecní bubeník, za bolševika ukřičený tlampač a ve 21. století internetová televize. Kanál TVT - TELEVIZE TURNOV vám přináší na prestižním webu BONUS TV a také na oficiálním portálu radnice www.turnov.cz profesionální reflexi a podněty společenského života v Českém ráji v plnoformátu publicistiky, dokumentu a malých uměleckých žánrů, tentokrát v těchto tématech:

  1. Na přelomu letopočtu přinásí Televize města Turnova zdravici jeho představitelů spoluobčanům.
  2. Tradice malých „Nobelových cen“ v podobě finanční podpory vědeckých nadějí mezi českými středoškoláky dostává nové impulsy díky synovi zakladatele B.J.Horáčka Janovi.
  3. Betlémská noc nazvali tvůrci v Turnově Na Sboře hold velké příznivkyni turnovské knihovny a jubilující devadesátileté spisovatelce Marii Kubátové.
  4. Šéf Městské sportovní Jindřich Kořínek ohlašuje splnění slibu: Na kluzišti v Turnově 2 se už bruslí.
  5. Na pořady příštích dnů zve Kulturní centrum Turnov.

Čas : 10,06 min. , STEREO

PREMIÉRA příští relace : v pondělí 7. ledna 2013 ve 20.00 hod.

Autor: BonusTV


Vytvořeno 14.12.2012 13:57:06 | přečteno 1168x | Richard Mochal
load